Personálna agentúra    infolinka: +421 905 88 22 88   Slovenky  English  German

Info: Vážení študenti a kolegovia,

Oznámenie a čestné vyhlásenie k Dohode o brigádnickej práci študentov na účely uplatnenie práva podľa §227a zákona č. 461/2003 Z. z. o sociálnom poistení  si môžete  uplatniť zaslaním na : Tempo spol. s r.o, Bratislavská 4051/40, Dubnica nad Váhom alebo osobne odovzdať v kancelárii Tempo, J. Jonáša 1, Bratislava najneskôr pri nástupe. Tlačivo je dostupné na internete alebo štylizujte vlastným slovami. V prípade potreby hot-line info k veci: 042/444 12 04 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

 

Projekt "Študenti" je program, ktorý spolupracuje s VW Slovakia Bratislava. Sú desiatky vysokých a stredných škôl na Slovensku, ktoré pripravujú mladých ľudí teoreticky. Ale odbornú zrelosť môžu získať len a len praxou. 

Naším cieľom je zoznamovať študentov počas školy s výrobou prémiových vozidiel najvyššej kvality, spojiť mladých ľudí s energiou tepu koncernu VW, aby sa mohli presadiť a načerpať skúsenosti.

Čo z toho majú študenti?

... odborná stáž, možnosť získať štipendium, vypracovanie bakalárskej i diplomovej, či doktorandskej práce a veľa, veľa inej tvorivej činnosti znásobenou praxou.

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.